HomeSık Sorulan Sorular

SIK SORULAN SORULAR

Sorular ve cevaplar

Cam filmi nedir, ne işe yarar?

Cam filmleri polyester malzemelerden üretilen ve birden fazla çeşidi bulunan ürünlerdir. Genel kullanım alanları ise şu şekilde sıralanabilir. Güneş kontrolü, dekorasyon, gizlilik, enerji tasarrufu ve güvenlik amaçlı kullanımı şeklinde listelenmektedir. Günümüzde kullanımı hızla yaygınlaşan cam filmi yaşam alanlarınıza farklı görünümler kazandırdığı gibi daha fazla konfor sunar.

Cam filmi nerelerde kullanılır?

Tüm cam yüzeylere uygulanabilen cam filmlerinin kullanım alanları sadece amacına göre değişiklik gösterir. Yani cam filmini nerede kullancağınız değil de ne açamla kullanmak istediğiniz önemlidir. Ev işyeri, balkon camları, bina dış yüzeyleri, ofis bölmeleri, duşakabinler ve daha çokça yere ve amaca uygun olarak kullanabilirsiniz. En doğru kararı vermek için bizi arayabilirsiniz.

Neden cam filmi yaptırmalıyım?

Cam filmi yaptırmak bir tercih meselesidir. İlla cam filmi yaptırmak zorundasınız diye bir durum söz konusu değildir. İhtiyacınız varsa yaptırmanız sizin için avantaj sağlayacaktır. Bu ihtiyaçlar ise tamamen sizin beklentilerinizle orantılıdır. Enerji tasarrufu, konforlu yaşam, mahremiyet, güvenlik, dekorasyon gibi amaçlar için cam filmi uygulamsı yaptırabilirsiniz.

Kaliteli cam filmi nasıl olmalı?

Büyük bir pazara sahip olan cam filmi dünyasında bu işi yapan çok fazla kişi yada firma var. Sektörün hareketli oluşundan faydalanmak isteyenler çin malı ürünleri yada benzer şekilde kalitesiz ürünleri uygun fiyatlar ile müşteriye sunmaktalar bu tür kalitesiz ürünlerden kaçınarak bizim gibi kurumsal firmalara cam filmi uygulaması yaptırırsanız memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Cam filminin ömrü ne kadar?

Cam filmlerinin kullanım ömrü 10 yıl ve üzeridir. Bu sürenin kısalması ya da uzaması kullanılan cam filminin kalitesine göre değişiklik gösterecektir. Ayrıca cam filmini temizlerken kullanacağınız kimyasal maddeler de bu süreyi kısalltacaktır.

Cam filmi fiyatları?

Cam filmlerinin fiyatları USD endeksli olduğu için sürekli değişiklik göstermektedir. Piyasanın altında fiyatlarla cam filmi uygulaması yapanların kullandıkları malzemenin kalitesine dikkat etmenizi öneririz. Amerikan cam filmleri olarak uygulama ve satış fiyatlarımız için bize ulaşabilirsiniz.

Katalog

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi alın
Katalog İndir

Adresimiz

Sultan Selim Mah.
Sultan Selim Caddesi.
Bozdağ Sokak. No: 3/B.
Kağıthane / İstanbul
Konum Bilgisi Al