HomeOne Way Vision

Bizimle iletişimde kalın

Bizi hemen arayın

Cam filmi ürünlerimizin fiyatlarını öğrenmek ve randevu oluşturmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

One Way Vision

Farklı ebatlarda tek yönlü görsel baskı olan one way vision siparişi verilir. Bu konuda müşteriler her zaman firmamızı tercih etmektedir. Tek yönlü görünümle kapatılan pencerelerde gün içerisinde içerisi görülmezken, dışarısı içeriden görülebilmektedir. Hava karardıktan sonra odayı görmek için iç aydınlatmayı kullanmaya başlayabilirsiniz. İşletmenizin büyüklüğünü sipariş ederken belirtmeniz yeterlidir. Her alana uygun one way vision görsel baskı ürününü satın almaya başlayabilirsiniz.

One Way Vision Nedir?

Kendinden yapışkanlı cam kaplama için tek yönlü bir görüş (delikli) folyodur. Yapıştırıcının yazdırılacak ön yüzü beyaz, arka yüzü siyahtır. Perforasyonu ve siyah rengi nedeniyle içeriden dışarıdan folyo yokmuş gibi görünür. Gündüz dışarıdan bakıldığında içerisi görünmez, sadece folyo üzerindeki tasarım görünür.

One Way Vision Özellikleri

One way vision kullanım alanları çeşitlidir. Cam giydirme cepheli binalarda, alüminyum folyo basılarak dışarıdan cama yapıştırılır, dışarıdan görünen ancak içeriden görünmeye devam eden, neredeyse hiç görme kaybı olmadan, sanki hiç görüş yokmuş gibi dışarıdan bir görüntü sağlamaz. Aynı şekilde, bir vitrin veya benzeri bir alanda, folyo üzerindeki görüntüyü dışarıdan görüntülemeye ve içerinin dış görünümünü etkilemeden içini gizler. Ancak geceleri içeride ışıklar açıldığında, folyodaki görüntü dışarıdan kayboluyor. Ayrıca;

 • Araç grafikleri
 • Cam, perde, duvar reklamı
 • Mimari cam panel
 • Pencere grafikleri

Tasarımınız en uygun genişlikteki malzemeye basılır. One way vision, büyük boyutlu tasarımınızın bölünmesi gerekiyorsa, tasarım ona göre sağlanır.  Bu adımda verilen görsel baskı siparişi, 720 dpi kalitede Roland baskı makinesinde basılmış olup, solvent baskılı dış mekân kullanımına uygun bir üründür.

One Way Vision Kullanım Alanları

One Way Vision, diğer ismi ile delik folyo olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra kullanım alanları;

 • Farklı sipariş yönteminden size uygun olanı seçilir ve sipariş tamamlanır.
 • Astarın kalan kısmını yapışkan yüzeyden ayrılır ve aynı işlem tekrarlanır.
 • Başlamadan önce yapıştırılacak yüzeyin kir, toz ve yağdan arındırılmış olduğundan emin olunması gerekir.
 • Bu sayede cam yerleştirebilir, ürünleri istediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz.
 • Daha sonra ürün ile cam arasında kalan suyu silecek yardımıyla kenara itin.
 • Fiyat hesaplayıcı, ürün özellikleri ve sipariş butonlarını anında görebilirsiniz.
 • Grafiğinizi cama bakacak şekilde tutun ve üstten bantla sabitleyin. Ardından, astarı dikkatlice soyun.
 • Yapıştırılacak yüzeyi ve tek yönlü görüntü ürününün yapıştırma kısmını yarı sulu cam temizleyici ile ıslatın.

One Way Vision Fiyatları

One way vision fiyatları değişkenlik gösterir. Amerikan cam filmleri olarak sizlere en uygun fiyat garantisi sunarken, aynı zamanda kalite ve güven esaslı çalışmalar yapmaktayız.  Bu konuda firmamızdan gerekli bilgi ve desteği almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.