HomeKumlama Cam Filmi

Bizimle iletişimde kalın

Bizi hemen arayın

Cam filmi ürünlerimizin fiyatlarını öğrenmek ve randevu oluşturmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Kumlama Cam Filmi

Kumlama cam filmi uygulandığı alanda camları bulanık bir görünüme kavuşturur. Bu bulanık görünüm de camda sanki kum sürülmüş izlenimi oluşturur. Kumlama cam filmi bazı konularda diğer film türlerinden öndedir. Bu önde ki durumu sağlayan en belirgin özellik camlara desen vermesidir. Bu özelliği ile camlara desen vermek isteyen kişiler genelde bu film türüne yönelim gösterir.

Kumlama Cam Filmi Nedir?                                             

Kumlama cam filmi camların bulanık görünmesini sağlamaktadır. Asıl kullanım amacı camlara desen vermektir. Ofisinizde ya da cam bir bölmenin karşı taraftan görünmesini istemiyorsanız ama kaplama gibi bir durumla alanı karartmak yerine dekoratif durmasını istiyorsanız o zaman kumlama cam filmi ile yollarınızı birleştirebilirsiniz.

Kumlama Cam Filmi Özellikleri

Kumlama cam filmi en bilindik özellikleri arasında kumlanmış görüntü vermesini sağlayarak fulü bir görünüme sebebiyet vermektir. Cam yüzeylerde kullanılan bu yöntem farklı bir ambiyans ve estetik görüntü yakalamak amaçlı uygulanır.

Kumlama Cam Filmi Kullanım Alanları

Kumlama cam filmi kullanım alanları oldukça geniştir. Tercih edilme durumu da film türlerinde kendini belli edecek kadar yüksektir. Bu film türünün en fazla tercih edildiği alan iç mekânlardır. İç mekânlar zaten devamlı ışık almamaktadır. Duvar gibi kapatma yöntemleri ile ortamı kapatmak alanı daraltma ve karartmak manasına gelecektir.

Yan yana olan masaları duvar kullanmadan ve gayet güzel bir görünüm ile ayırabilirsiniz. Bunun için kumlama cam filmi almanız yeterli olacaktır. Ev ortamında da genel olarak banyolarda ya da duşa kabinlerde kullanılmaktadır. Dekorasyon amacı ile daha fazla kullanıldığını söylemek daha doğru olacaktır.

Kumlama Cam Filmi Fiyatları

Kumlama cam filmi fiyatları bu film türünü seçecek olan kişiler için merak edilen önemli sorulardan bir tanesidir. Fiyat çizelgesinin net bir şekilde olmadığını bilmelisiniz. Satan firmaya göre bu durum değişiklik gösterecektir. Her firmanın kendine göre malzeme kriteri vardır ve bu malzemelere bakarak bir fiyat belirlerler.

Kaliteli ve uygun kumlama cam filmi kullanmak istiyorsanız Amerikan cam filmleri olarak bizimle detaylı görüşmenizi tavsiye ediyoruz. Oldukça geniş cam filmi kapasitemiz ile her cebe ve her alana uygun filmleri barındırıyoruz. Kumlama cam filmi içinde bütçenizi sarsmayacak olağan bir fiyat ile satış yaptığımızı söyleyebiliriz. Ürünlerimiz de kaliteden ödün vermediğimizi de eklemenin önemli olduğunu düşünüyoruz.