HomeHakkımızda

AMERİKAN CAM FİLMLERİ Hakkında

Hakkımızda

Amerikan Cam Filmi, Cam filmi uygulaması ve perakende cam filmi satışı yapan bir firmadır.

Müşterilerinin tüm beklentelerini karşılayan işinde uzman bir kadro ile hizmet veren bir firmayız. Sektöre giriş yaptığımız günden itibaren binlerce müşteriye ulaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kaliteli ürünler, uygun fiyat politikası, %100 müşteri memnuniyet bizim ilkelerimiz arasında. Amacımız daha çok müşteriye ulaşmak ve bize ulaşan tüm müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak.

Tarihimiz

Yola çıktığımız ilk günü daha bu günmüş gibi hatırlıyoruz. Geri dönüp baktığımız binlerce mutlu müşteri ve yüzlerce kurumsal firma ila çalışmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Geride kalan yıllar bize çok fazla tecrübe kazandırdı. Cam filmi dünyasında ki gelişmeleri yakından takip ediyor olmamız siz değerli müşterilerimize her zaman yenilikleri sunma imkanı tanıdı bize.

Hedefimiz

Hedeflerimizin temelinde her zaman olduğu gibi müşterilerimizin memnuniyeti var.

Cam filmi sektöründe varolduğumuz sürece kalitemizden ve hizmet anlayışımzıdan asla ödeün vermeden yolumuza devam edeceğiz. Marka değerimizi artırmak adına ve verdiğimiz hizmetin seviyesini yükseltmek için kendimizi geliştirmeye aralıksız devam edeceğiz.

Cam filminde başarılarla dolu bir tarih

Amerikan cam filmi firmamızın tarihine bakınca başarılılarla dolu yıllar görürsünüz. Yenilikçi düşünce, teknoliciyi yakından takip etme, müşteri memnuniyetini ön planda tutma ve kalite politikasından asla ödün vermeden devam firmamız bu sayede geride kalan yıllar başarılarımızla doludur.

2010
İlk Heyecan

Cam filmi sektörüne giriş yaptığımız ilk günden itibaren izleyeceğimiz yolu belirledik. Kaliteli hizmetin adresi olmak için çalışacağımızı ve müşteri memnuniyetini önemseyeceğimizi kararlaştırdık. Belirlediğimiz bu rotadan hiç bir zaman ayrılmayacağımızın sözünü verdik.

2015
Artarak devam eden mutlu müşteriler

Geride bıraktığımız 5 yılda binlerce mutlu müşteriye ulaşmanın haklı gururnu yaşamaktayız. Sektöre adım attığımız ilk günden bu güne kadar kalite çizgimizi bozmadan devam edişimizin karşılığını alıyor olmamız bizi daha fazla motive ediyor. Başarının tesadüf olmadığını görüyor ve gösteriyoruz.

2021
Değerlerimizle büyüyoruz

Yaptığımız işe ve müşterilerimize olan saygımız bizi başarıya ulaştıran etkenlerin başında gelmektedir. 10 yılı aşkın sürede kalitemizden ve müşteri memnuniyeti anlayışımızdan asla ödün vermedik. Sektörde ki gelişmeleri yakından takip eden firmamız çıktığı yolda büyüyerek ilerlemektedir.