HomeFolyo Kaplama

Bizimle iletişimde kalın

Bizi hemen arayın

Cam filmi ürünlerimizin fiyatlarını öğrenmek ve randevu oluşturmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Folyo Kaplama

Folyo kaplama çeşitleri her alanda kullanılabilir özelliklere sahiptir. Her araç sahibinin kişiliğini ve tutumunu yansıtır. Bu nedenle araç sahipleri aracın görünümüne ve korunmasına olduğu kadar aracın temizliğine ve bakımına da büyük önem vermeye başladılar. Ortaya çıkan taleple birlikte otomotiv folyo kaplama sektörü ortaya çıkmıştır.

Bu alan sayesinde araç sahipleri, araçlarını dış koşullardan korurken iç ve dış mekânlarda istedikleri gibi tasarlayabilirler. Ülkemizde son zamanlarda oldukça popüler olan bu yöntem, özellikle araç değer kaybının önüne geçmek için yeni araç alacak kişilerin tercihi olmaktadır.

Şeffaf araç kaplama folyosu ile ilk günden itibaren araçlarını zararlı güneş ışınlarından, fırça izlerinden, kuş pisliklerinden, olası taş darbelerinden ve daha birçok dış etkenden korumak isteyenlerin tercihi olmuştur. Bu uygulama genellikle davlumbaz üzerinde çizilmeleri önlemek ve davlumbazı tavan yüzeyinden yüksekten düşen yabancı cisimlerden korumak için kullanılır.

Folyo Kaplama Nedir

Güneşin ısısını kırmak ve kullanım sırasında kullanıcıları rahatsız etmek için ön cama otomobil şeffaf alüminyum folyo kaplama uygulanmaktadır. Bu uygulama, sıcak bir yaz gününde uzun mesafeli araba seyahatleri için size bir konfor bölgesi sağlar. Araç, alüminyum folyo ile kaplanmış, yani aracın tüm yüzeylerinin alüminyum folyo ile kaplanmış olması olarak tanımlanır.

Bu ihtiyacın en belirgin nedeni, çok pahalı ve uzun ömürlü bir boya değiştirme işlemi gerçekleştirmeden otomobilin rengini değiştirme isteğidir. Boya değişimi durumunda, kullanıcı bu seçeneği kullanarak aracın rengini değiştirebilir, çünkü ruhsatın işletilmesi süreci zorlaşacak ve hem binek otomobillerin hem de ticari araçların değeri kaybolacaktır. Ayrıca arabanın tüm yüzeyleri yerine bazı kısımlarına film uygulayabilirsiniz.

Folyo Kaplama Özellikleri

Folyo kaplama su, nemi buhar gibi dış etkilerden etkilenmez ve koruma sağlar. Kaplandığı alanlarda kalkma yapmayarak %100 kapatma özelliğine sahiptir. Arka yüzü gri renktedir. Bundan dolayı kaplandığı zaman zeminin rengini belli etmez.

Folyo Kaplama Kullanım Alanları

Folyo kaplama, diğer folyo malzemelere göre daha elastik olduğu için ezik yüzeyinde rahat ve rahatlatıcı bir uygulama sağlar. Alüminyum folyo kaplamalar sadece otomobillerde değil, motosikletlerde de kullanılmaktadır. Motosiklet parçaları için özel olarak üretilen motor kaplamalı folyo sayesinde motorunuzu yeniden tasarlarken düşme anında motoru çizilmelere karşı koruyabilirsiniz.

Folyo Kaplama Fiyatları

Otomotiv folyo kaplama fiyatları kaplanacak yüzeye ve kullanılacak malzemeye göre değişmektedir. Ne kadar malzeme kullanılacağı, aracı kaplayan kaliteli malzemeler veya kaç çeşit folyo kaplama uygulanacağı fiyat kararlarıdır. Aracın veya kullanılacak yerin durumuna göre değişkenlik gösterir. Amerikan cam filmi kaplama firmamız sizlere gereken her türlü desteği verecektir.