Cam Filmi Uygulaması

Cam filmi uygulaması çok basit bir uygulama gibi görünsede işin uzmanı tarafından yapılmazsa kısa sürede deforme olur bu durum karşısında tekrar ücret ödeyerek cam filmi uygulaması yaptırmak zorunda kalabilirsiniz. İşin uzmanına uygulama yaptırmak her zaman daha kaliteli sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Amerikan cam filmleri olarak sizlere kaliteli hizmet verebilmek için işinde uzman olan ekip arkadaşları ile çalışıyoruz.

Cam Filmi Uygulaması Nasıl Yapılıyor?

Cam filmleri uygulamsı yapılırken kullanılan filmin cama yapıştırılması için su ya özel üretilmiş bir sprey kullanılır. Uygulama sırasında kullanılan diğer aparatlar da var tabi ama önemli olan uygulamayı yapan kişinin işi bilmesidir. Uygulama yapıldıktan uzun ömürlü bir kullanım istiyorsanız temizliğini yaparken yakıcı maddeler kullanmayınız. Uzman birisi tarafından uygulanan cam filmi 10 yıldan fazla süreyle kullanılabilmektedir.

Cam Filmi Uygulaması Nasıl Yapılıyor?

Cam filmi uygulaması film uygulanacak cam yüzeyin temizlenmesi ile başlar. Daha sonra filmin yapıştırılması için cam yüzeyine su yada özel bir sprey uygulanır ve film cama yapıştırılır. Sırada ki işlemse film ile cam arasında kalan hava baloncuklarının alınması için özel bir aprat ile hava baloncukları alınarak filmin cam ile bütünleşmesi ve tam olarak yapışması sağlanır. Cam filmi uygulaması bu şekilde tamamlanmış olur.