HomeBina Cam Filmi

Bizimle iletişimde kalın

Bizi hemen arayın

Cam filmi ürünlerimizin fiyatlarını öğrenmek ve randevu oluşturmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bina Cam Filmi

Bina cam filmi; enerji maliyetlerinizi azaltabilir, size rahat bir çalışma ortamı sağlayabilir, bina yapısına güzellik katabilir, değerli eşyaların güneşten gelen ultraviyole ışınlarından dolayı renginin solmasını önleyebilir, bina veya mekânların görünümünü güzelleştirirken oluşturabilir özelliklere sahiptir. Bunun yanı cam filmi, bina yapısının mükemmel bir tamamlayıcısıdır.

  • Çalışma alanında ve evde değerli eşyalarınızın solmasını ve değer kaybetmesini önleyebilir.
  • En sevdiğiniz cam filmi özelliklerine göre (karanlık ve teknik özellikler vb.) sıcak havalarda konforu arttırabilir.
  • Enerji tasarrufu.
  • Güneşin zararlı ultraviyole ışınlarını %100 engeller.
  • Mimari cam filmi parlamayı azaltabilir.
  • Mimari cam filmi, tasarım ve görsel farklılıklar yaratır.

Bina Cam Filmi Nedir?

Günümüzde ticari binalarda ve konut binalarında geçmişe göre daha fazla cam kullanılır. Binanın dış cephesinin cam olması beraberinde pek çok sorunu ve olumsuz etkiyi de beraberinde getirse de oldukça da çekicidir. Örneğin geniş bir dış cam alanı, soğuk havalarda ısı kaybının azalması nedeniyle enerji tüketimini artıracaktır. Sıcak havalarda kullanılan soğutma ekipmanları (klima, fan vb.) ciddi enerji tüketimine neden olabilir.

Bina Cam Filmi Özellikleri

Bina cam filmi camın iç ve dış yüzeyine kaplanan ve binanın performansına oldukça fayda sağlayan bir üründür. İş yerlerinde tercih edilmesinin sebebi daha ferah ve konforlu bir çalışma ortamı oluşturup çalışma performansına destek sağlamasıdır. Aynı zamanda bina cam filmi,  ısıtma ve soğutma işlemleri için de fayda sağlar.

Bina Cam Filmi Kullanım Alanları

Ofiste çalışırken veya evde dinlenirken doğrudan güneş ışığına maruz kalmak göz kamaşmasına, yorgunluğa ve dikkatsizliğe neden olabilir. Artık olası tüm olumsuz etkileri ortadan kaldırabiliriz. Bina cam filmi, camın iç veya dış yüzeyinde kaplama sağlayabilen kullanışlı bir üründür. Gölge ve güneş ışığı alanları arasında bir sıcaklık dengesi oluşturmak, parlamayı ve parazit ışığını engellemek için bina cam filmi uygulanır.

Mimari cam filmi uygulaması iş yerinde kullanılırsa daha ferah bir çalışma ortamı ve konfor sağlayacağı için çalışanların üretim kapasitesini destekleyecektir. Kışın evinizin veya ofisinizin pencerelerinden soğuk hava estiği için insanlar ısınma için gereksiz yere yüksek maliyetler öderler. Camın iç yüzeyi düşük ısı ve ışığı yansıtan bir film ile kaplanarak ısı kaybı %30 oranında azaltılabilir.

Yaz aylarında ise durum tam tersidir. Güneşin ısısını %80’e geri yansıtmak için bina cam filmi kullanarak, yaz aylarında evinizi veya ofisinizi soğutma maliyetini azaltabilirsiniz. Bina cam filmi uygulaması sayesinde enerji maliyetlerinden de tasarruf edebilirsiniz.

Bina Cam Filmi Fiyat

Bina Cam Filmi fiyatları müşteriler tarafından merak edilir. Ancak fiyatlar kullanım alanlarına ve kullanım ölçüsüne göre değişkenlik gösterir. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak için Amerikan cam filmlerini en uygun fiyatları ile firmamızla iletişime geçerek faydalanabilirsiniz.